Teodor Rotrekl - Dívka s kyticí

Litografie 40/50, 26x14 cm. Signováno tužkou vpravo dole Rotrekl 69. Rám, pasparta, sklo.

Nejdelší strana: 46 cm

o autorovi: 1923 - 2004

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 450 000 Kč.

128124. Dívka s kyticí
Dražba ukončena:03.11.2024 20:49:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 100 Kč