Taťána Ondráková - Titanic

Akryl na plátně, 70x50 cm. Signováno vpravo dole Toni Art 22. Nerámováno.

o autorovi: Malířka autodidakt, maluje technikou akrylu.

Taťána Ondráková
92663. Titanic
Dražba ukončena:12.04.2023 22:08:44
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:8 500 Kč