Tadeáš Sikora - Strom poznání

Nejdelší strana: 84 cm

Kombinovaná technika, 84x70 cm. Signováno vpravo dole Sikora Tadeáš 1992. Nerámováno.

o autorovi: 1965
Malíř. Dálkově studoval uměleckoprůmyslovou školu v Brně. Byl členem Sdružení výtvarníků města Třince a Studia Frýdek-Místek. Spolupracuje s dalšími studii.

vydraženo top
82815. Strom poznání
Dražba ukončena:14.08.2022 20:08:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 100 Kč