T. F. Šimon - Pohled na Pražský hrad

Lept, 21x31 cm. Signováno vpravo dole tužkou T.F. Šimon. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1877 - 1942

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 900 000 Kč

46921. Pohled na Pražský hrad
Dražba ukončena:15.07.2020 19:59:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 600 Kč