T. F. Šimon - Arab v turbanu

Lept a akvatinta, 19x17 cm. Signováno vpravo dole T.F. Šimon. Pasparta.

Pozn.: Papír poškozen.

o autorovi: 1877 - 1942

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 900 000 Kč

21986. Arab v turbanu
Dražba ukončena:20.09.2018 18:41:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:1 400 Kč