Jenö Szepesi Kuszka - Rozkvetlé stromy

Olej na plátně, 42x34 cm. Signováno vlevo dole Szepesi Kuszka Senö. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1885 - 1945
Maďarský malíř.

19677. Rozkvetlé stromy
Dražba ukončena:25.04.2018 20:38:18
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:17 000 Kč