Švorčík - Sedící akt

Olej na sololitu, 45x35 cm, signováno vlevo nahoře Švorčík, rám.

6230. Sedící akt
Dražba ukončena:27.10.2016 21:08:38
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 300 Kč