Svolinský, Šimák, Vondrouš,... - Soubor 9-ti grafických listů

8x suchá jehla, 1x dřevoryt, od 13x9 po 22x34 cm. Většina signována. 7x volný list, 2x pasparta, sklo.

Pozn.: Mírně poškozeny.

24260. Soubor 9-ti grafických listů
Dražba ukončena:14.11.2018 19:24:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč limit (25.10.2018 20:25:54) 2717