Svoboda - Zasazený měsíc

Kombinovaná technika na sádrokartonu, 60x50 cm. Signováno vpravo dole Svoboda.

Stav: Malba mírně poškozena.

302936. Zasazený měsíc
Dražba ukončena:30.12.2019 20:02:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:800 Kč