Svoboda - U zpovědi

Akvarel, 29x22 cm. Signováno vlevo dole Svoboda. Rám, sklo.

Nejdelší strana: 33 cm

153911. U zpovědi
Zbývá:3 dnů, 15 hodin
Konec dražby:01.02.2026 20:20:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:1 000 Kč

1 000 Kč 26.01.2026 14:40:53 848