Svoboda, J.S., Jiří Fiala, Adámek M. a další - Konvolut 6 prací

Různé techniky, od 30x33 do 50x70 cm. Některé signovány. 3x rámováno.

Pozn.: Poškozeno, 1x plátno protrženo.

Svoboda, J.S., Jiří Fiala, Adámek M. a další
308187. Konvolut 6 prací
Dražba ukončena:30.03.2021 20:18:54
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč 30.03.2021 20:13:54 4924