Svoboda - Dva dívčí akty

Lepty, oba: 31x20 cm, oba signovány vpravo dole Svoboda, rámovány, zaskleny.

6581. Dva dívčí akty
Dražba ukončena:01.12.2016 18:59:16
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:1 100 Kč