Olej na plátně fixováném na kartonu, 57x44 cm. Signováno vlevo dole S. Vukovič 1933. Rámováno.
Nejdelší strana: 70 cm
o autorovi: 1901 - 1980 Studoval v Praze, kde byl žákem akademie výtvarného umění u profesorů Obrovského, Hynaise a Krattnera.