Olej na kartonu, 48x66 cm. Signováno vpravo dole S. Vukovic 1929. Nerámováno.
Nejdelší strana: 66 cm
o autorovi: 1901 - 1980 Studoval v Praze, kde byl žákem akademie výtvarného umění u profesorů Obrovského, Hynaise a Krattnera.