Olej na plátně, 120x93 cm, rám, signováno vlevo dole a datováno 1925.
Pozn.: Plátno v dolní části proraženo a podlepeno.
1901 ve Vršci v Chorvatsku, 1978.
Studoval na pražské AVU u profesorů Karla Krattnera a Vojtěcha Hynaise.Výstavy: 1933 – Praha (Topičův salon) .