Olej na plátně, 36x30 cm, signováno vpravo dole S. Vukovič 1932, rám. 1901, Vršac (Jugoslávie) Student AVU (1921-1927; prof. J. Obrovský, V Hynais a Krattner). Věnoval se zejména portrétu. Pozn.: Rám místy poškozen.