Švédsko polovina 20. století - Bodák

Celková délka: 38 cm.

Pozn.: Mírně poškozeno.

Švédsko polovina 20. století
68306. Bodák
Dražba ukončena:11.11.2021 22:14:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 100 Kč