MENU
Vstup do aukce
148. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
19. května 2024 od 20:00
6. EXKLUZIVNÍ AUKCE
22. května 2024 od 20:00
149. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
26. května 2024 od 20:00
162. AUKCE: Obrazy, grafika a starožitnosti (středa 1/2)
29. května 2024 od 20:00
162. AUKCE: Obrazy, grafika a plastiky (čtvrtek 2/2)
30. května 2024 od 20:00
SPECIÁLNÍ AUKCE: MINCE
6. června 2024 od 20:00
Nákup-prodej
Jak prodat obraz v aukci
Jak koupit obraz v aukci
Archiv
Aukční výsledky
Aukční rekordy
O nás
O nás
Náš tým
Kontakty
Přihlášení
Registrace
Celková délka: 38 cm.
Pozn.: Mírně poškozeno.
> zpět na aukční výsledky
Švédsko polovina 20. století
68306. Bodák
Dražba ukončena:
Vyvolávací cena:
500 Kč
vydraženo za:
2 100 Kč
Zpět na aukční výsledky
Částka
Přihozeno
Přihodil
2 100 Kč
limit (09.11.2021 18:14:45)
8373
2 000 Kč
9022
1 900 Kč
limit (09.11.2021 9:31:20)
8373
1 800 Kč
limit (09.11.2021 9:31:19)
2797
1 700 Kč
limit (09.11.2021 9:29:17)
2797
1 600 Kč
limit (09.11.2021 9:29:16)
8373
1 300 Kč
limit (09.11.2021 9:27:09)
2797
1 200 Kč
8373
1 100 Kč
limit (06.11.2021 20:04:19)
2797
1 000 Kč
limit (06.11.2021 20:04:18)
8495
700 Kč
limit (04.11.2021 22:55:10)
8495
600 Kč
3398
500 Kč
limit (29.10.2021 9:02:13)
8495