Švédsko po pol. 20. stol. - Závěsné hodiny

Výška: 58 cm.

Pozn.: Jedná se o řezaný zlacený dřevěný masiv. Kvalita i zachovalost jsou velmi vysoké. V chodu, bez záruky přesnosti. Mírně poškozeno.

Švédsko po pol. 20. stol.
78262. Závěsné hodiny
Dražba ukončena:15.06.2022 22:32:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 300 Kč