Svatopluk Souček - Senoseč

Olej na kartonu, 36x73 cm, signováno vpravo dole Svatopluk Souček 62, rám.

Pozn.: Rám poškozen.

o autorovi: 1902 - 1986

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 24 000 Kč

16559. Senoseč
Dražba ukončena:28.02.2018 19:01:27
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:6 000 Kč