Svatopluk Souček

303104. Při vyšívání

popis: Olej na plátně fixovaném na kartonu, 36x28 cm. Signováno vlevo dole Svat. Souček. Rám, pasparta.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1902 - 1986
Narodil se v Přerově na Moravě. Studoval v Praze UMPRUM a AVU u prof. Nechleby. Studijní cesty podnikl do Paříže a Itálie. Ve své tvorbě se věnoval hlavně podobiznám a genrovým výjevům.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 24 000 Kč

dražba ukončena: 08.01.2020 20:10:12

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 700 Kč