Svatopluk Souček - Před bouří

Kombinovaná technika, 32x43 cm, signováno vlevo dole Svatopluk Souček 53, rám, pasparta, zaskleno.

Pozn.: Rám poškozen. Pasparta ušpiněna.

o autorovi: 1902 - 1986
Narodil se v Přerově na Moravě. Studoval v Praze UMPRUM a AVU u prof. Nechleby. Studijní cesty podnikl do Paříže a Itálie. Ve své tvorbě se věnoval hlavně podobiznám a genrovým výjevům.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 24 000 Kč

14602. Před bouří
Dražba ukončena:29.11.2017 20:19:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč limit (29.11.2017 19:27:13) 2175