Svatopluk Souček - Portrét chlapce

Kombinovaná technika, 53x37 cm. Signováno vpravo dole Svatopluk Souček 53. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1902 - 1986
Narodil se v Přerově na Moravě. Studoval v Praze UMPRUM a AVU u prof. Nechleby. Studijní cesty podnikl do Paříže a Itálie. Ve své tvorbě se věnoval hlavně podobiznám a genrovým výjevům.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 24 000 Kč

302832. Portrét chlapce
Dražba ukončena:23.12.2019 20:21:41
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč 19.12.2019 10:10:48 2643