Kombinovaná technika, 53x37 cm. Signováno vpravo dole Svatopluk Souček 53. Rám, sklo.
Pozn.: Rám mírně poškozen.
o autorovi: 1902 - 1986
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 24 000 Kč