Svatopluk Havrlík - Konvolut 2 prací: Krojované děvče a Jarní kytička

Nejdelší strana: 37 cm

1x olej na plátně fixovaném na kartonu, 1x kombinovaná technika. 26x15 cm a 19x12 cm. Obě signovány S. Havrlík. 1x rámováno, 1x rám, pasparta, sklo.

pozn.: Rámy mírně poškozeny.

o autorovi: 1908-1966
Narodil se v Bavorově. Studoval v Praze UMPRUM, AVU a profesuru kreslení na FF UK. Podnikl studijní cesty po Francii, Německu, Itálii, Balkáně, Rumunsku a Maďarsku. Nejprve vyučoval kreslení, od r. 1942 se plně věnoval volné tvorbě, kde maloval hlavně krajiny a městská zátiší. Byl autorem také knižních ilustrací.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 15 000 Kč

98779. Konvolut 2 prací: Krojované děvče a Jarní kytička
Dražba ukončena:09.07.2023 21:13:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč 09.07.2023 17:23:51 13222