Švabinský Max - Motýli na louce

Litografie, 19x13 cm. Monogramováno v tisku MŠ 52. Signováno vpravo dole M. Švabinský. Volný list.

Pozn.: Současný majitel získal dílo přímo z rodiny autora.

19143. Motýli na louce
Dražba ukončena:16.05.2018 21:40:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 400 Kč