Švabinský Max - Max Švabinský, Albert Einstein, Tomas Mann, Sergej Prokofjev, Albert Schweitzer, Paul Valéry

Kniha, 29x21 cm. Vydala Artia Praha jako novoroční tisk 1959 pro své přátele. Ruční papír. Obsahuje 5 litografií - portrétů. Signováno v desce Šv. 1955.

Pozn.: Desky mírně poškozené.

19255. Max Švabinský, Albert Einstein, Tomas Mann, Sergej Prokofjev, Albert Schweitzer, Paul Valéry
Dražba ukončena:17.05.2018 19:35:33
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:800 Kč

800 Kč 17.05.2018 19:30:33 1083