Olej na kartonu, 68x48 cm, signováno vpravo dole, rám. 1889 Kolín, 1969 Praha Žák malířské školy Ferdinanda Engelmullera, další studium Mnichov a Vídeň. Krajinář, maluje pražské pohledy a historická zákoutí.