Václav Kozák - Sv. Mikuláš

Olej na kartonu, 68x48 cm, signováno vpravo dole, rám.

1889 Kolín, 1969 Praha
Žák malířské školy Ferdinanda Engelmullera, další studium Mnichov a Vídeň. Krajinář, maluje pražské pohledy a historická zákoutí.

1055. Sv. Mikuláš
Dražba ukončena:26.03.2014 21:14:21
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:6 000 Kč