Karel Šustek - Minaret nad tržištěm

Olej na kartonu, 55x70 cm. Signováno vlevo dole Šustek 38. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 87 cm

o autorovi: Narodil se v Pitíně u Uherského Brodu roku 1912.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 7 000 Kč.

Karel Šustek
116154. Minaret nad tržištěm
Dražba ukončena:19.05.2024 20:02:42
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 500 Kč