Sukdoláková, Vondrouš, monogram HS, ... - Konvolut 4 grafických listů

Nejdelší strana: 70 cm

Různé grafické techniky, od 18x10 cm do 36x45 cm. Signovány. Rámy, pasparty, skla.

Pozn.: Rámy mírně poškozeny.

89307. Konvolut 4 grafických listů
Dražba ukončena:29.01.2023 20:34:50
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 100 Kč