MENU
Vstup do aukce
146. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
5. května 2024 od 20:00
6. EXKLUZIVNÍ AUKCE
22. května 2024 od 20:00
162. AUKCE: Obrazy, grafika a starožitnosti (středa 1/2)
29. května 2024 od 20:00
162. AUKCE: Obrazy, grafika a plastiky (čtvrtek 2/2)
30. května 2024 od 20:00
SPECIÁLNÍ AUKCE: MINCE
6. června 2024 od 20:00
Nákup-prodej
Jak prodat obraz v aukci
Jak koupit obraz v aukci
Archiv
Aukční výsledky
Aukční rekordy
O nás
O nás
Náš tým
Kontakty
Přihlášení
Registrace
Olej na dřevě, 12x16 cm, signováno vpravo dole, rám.
> zpět na aukční výsledky
Suchý
1670. Liška na lovu v zimě u řeky
Dražba ukončena:
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
vydraženo za:
4 200 Kč
Zpět na aukční výsledky
Částka
Přihozeno
Přihodil
4 200 Kč
487
4 100 Kč
limit (26.11.2014 22:04:46)
206
4 000 Kč
487
3 900 Kč
limit (26.11.2014 22:04:37)
206
3 800 Kč
487
3 700 Kč
limit (26.11.2014 22:04:19)
206
3 600 Kč
487
3 500 Kč
limit (26.11.2014 22:04:11)
206
3 400 Kč
487
3 300 Kč
206
3 200 Kč
487
3 100 Kč
limit (26.11.2014 21:57:14)
206
3 000 Kč
487
2 900 Kč
limit (26.11.2014 21:57:02)
206
2 800 Kč
487
2 700 Kč
206
2 600 Kč
487
2 500 Kč
limit (26.11.2014 21:53:15)
206
2 400 Kč
487
2 300 Kč
limit (26.11.2014 21:53:06)
206
2 200 Kč
487
2 100 Kč
limit (26.11.2014 21:49:15)
206
2 000 Kč
540
1 900 Kč
limit (26.11.2014 21:48:57)
206
1 800 Kč
540
1 700 Kč
206
1 600 Kč
540
1 500 Kč
487