Suchomel - Konvolut 3 obrazů - Chalupy

Olej na kartonu, 35x50 cm. Signovánx vpravo dole J. Suchomel. Rámováno.

Nejdelší strana: 60 cm

104342. Konvolut 3 obrazů - Chalupy
Dražba ukončena:08.10.2023 20:40:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:800 Kč