Jan  Spáčil - Svatý Mikuláš

Olej na kartonu, 64x47 cm, signováno vpravo dole Jan Spáčil 1925, rám, zaskleno.

1892, Praha - 1982, Cheb

Pozn.: Rám poškozen.

4099. Svatý Mikuláš
Dražba ukončena:30.03.2016 22:29:47
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:2 300 Kč