Strnad - Sedící akt

Olej na plátně, 80x71 cm. Signováno vpravo dole Strnad 99. Nerámováno.

Nejdelší strana: 80 cm

79627. Sedící akt
Dražba ukončena:12.06.2022 20:03:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 100 Kč