Strnad - Hudební svět

Olej na plátně, 26x26 cm. Nesignováno. Nerámováno.

Stav: Malba mírně poškozena.

vydraženo top
80164. Hudební svět
Dražba ukončena:26.06.2022 20:39:22
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 26.06.2022 20:36:22 8788
500 Kč 26.06.2022 9:49:00 10579