Strnad - Býk

Olej na plátně, 26x26 cm. Nesignováno. Olištováno.

Stav: Malba mírně poškozena.

80142. Býk
Dražba ukončena:26.06.2022 20:17:12
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 26.06.2022 20:14:12 8788
500 Kč 26.06.2022 9:45:57 10579