Strnad - Plachetnice na moři

Olej na kartonu, 34x46 cm, signováno vpravo dole Strnad 1931, rám.

4221. Plachetnice na moři
Dražba ukončena:31.03.2016 20:42:23
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:1 200 Kč