středoevropský malíř přelomu 19. a 20. stol. - Údolí s řekou

Olej na plátně fixovaném na kartonu. 23x28 cm. Nesignováno Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám poškozen. Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.

středoevropský malíř přelomu 19. a 20. stol.
303116. Údolí s řekou
Dražba ukončena:08.01.2020 20:14:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč limit (07.01.2020 19:57:06) 1252