středoevropský malíř přelomu 19. a 20. stol. - Starý mlýn

Olej na plátně, 40x29 cm. Nesignováno. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 52 cm

středoevropský malíř přelomu 19. a 20. stol.
82654. Starý mlýn
Dražba ukončena:01.09.2022 22:17:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 300 Kč