středoevropský malíř přelomu 19. a 20. stol.

60917. Přímořské podloubí

popis: Olej na dřevě, 20x15 cm. Nesignováno. Rámováno.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

dražba ukončena: 01.07.2021 19:31:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 2 000 Kč