středoevropský malíř přelomu 19. a 20. stol. - Přímořské podloubí

Olej na dřevě, 20x15 cm. Nesignováno. Rámováno.

Stav: Rám i malba mírně poškozeny.

středoevropský malíř přelomu 19. a 20. stol.
60917. Přímořské podloubí
Dražba ukončena:01.07.2021 19:31:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 000 Kč