středoevropský malíř přelomu 19. a 20. stol. - Pejsek

Olej na plátně, 30x24 cm. Nesignováno. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

středoevropský malíř přelomu 19. a 20. stol.
60670. Pejsek
Dražba ukončena:30.06.2021 19:09:01
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 000 Kč