středoevropský malíř přelomu 19. a 20. stol.

60670. Pejsek

popis: Olej na plátně, 30x24 cm. Nesignováno. Rámováno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

zbývá: 8 dnů, 5 hodin

konec dražby: 30.06.2021 19:04:00

vyvolávací cena: 500 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 2 700 Kč