středoevropský malíř přelomu 19. a 20. stol. - Dívčí portrét

Olej na plátně fixováném na dřevě, 30x26 cm. Nesignováno. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Adjustováno v mohutném dobovém rámu.

Nejdelší strana: 59 cm

středoevropský malíř přelomu 19. a 20. stol.
115492. Dívčí portrét
Dražba ukončena:29.05.2024 20:46:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:3 000 Kč

3 000 Kč 29.05.2024 12:08:22 651