středoevropský malíř přelomu 19. a 20. stol. - Chalupy v podhůří

Olej na plátně fixovaném na kartonu, 39x30 cm. Nesignováno. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

středoevropský malíř přelomu 19. a 20. stol.
303120. Chalupy v podhůří
Dražba ukončena:09.01.2020 20:03:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč 07.01.2020 20:24:39 5796