středoevropský malíř přelomu 19. a 20. stol.

69767. Červánky v zimní krajině

popis: Olej na plátně, 50x36 cm. Nesignováno. Rámováno.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

zbývá: 5 dnů, 6 hodin

konec dražby: 05.12.2021 20:25:00

vyvolávací cena: 500 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 1 500 Kč