středoevropský malíř přelomu 19. a 20. stol. - Červánky v zimní krajině

Olej na plátně, 50x36 cm. Nesignováno. Rámováno.

Stav: Rám i malba mírně poškozeny.

středoevropský malíř přelomu 19. a 20. stol.
69767. Červánky v zimní krajině
Dražba ukončena:05.12.2021 20:27:48
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 100 Kč