středoevropský malíř přelomu 18-19. století - Honosné zátiší

Olej na plátně, 68x92 cm. Nesignováno. Rámováno.

Stav: Rám i malba mírně poškozeny.

středoevropský malíř přelomu 18-19. století
62286. Honosné zátiší
Dražba ukončena:28.07.2021 19:18:31
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:13 000 Kč