středoevropský malíř přelomu 18-19. století

62286. Honosné zátiší

popis: Olej na plátně, 68x92 cm. Nesignováno. Rámováno.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

dražba ukončena: 28.07.2021 19:18:31

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 13 000 Kč