středoevropský malíř počátku 20. stol. - Majestátný strom

Nejdelší strana: 100 cm

Olej na překližce, 100x80 cm. Nesignováno. Rámováno.

Stav: Rám i malba mírně poškozeny.

středoevropský malíř počátku 20. stol.
82066. Majestátný strom
Dražba ukončena:24.07.2022 20:32:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč