středoevropský malíř po roce 1900 - Zámecký salónek

Olej na překližce, 14x17 cm. Nesignováno. Rámováno.

Stav: Rám poškozen. Malba mírně poškozena.

Nejdelší strana: 26 cm

vydraženo top
středoevropský malíř po roce 1900
114658. Zámecký salónek
Dražba ukončena:14.04.2024 21:34:57
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 000 Kč