středoevropský malíř konce 19. stol.

61098. Portrét muže

popis: Olej na kartonu, 33x25 cm. Nesignováno. Rámováno.

Pozn.: Rám i malba poškozeny.

dražba ukončena: 01.07.2021 22:40:11

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 11 000 Kč