středoevropský malíř konce 19. stol. - Měšťan

Olej na plechu, 20x16 cm. Nesignováno. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Malba poškozena.

středoevropský malíř konce 19. stol.
22874. Měšťan
Dražba ukončena:27.09.2018 22:59:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:800 Kč