středoevropský malíř konce 19. a začátku 20. stol. - Poutníci v lese

Olej na plátně, 70x91 cm, nesignováno, rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

středoevropský malíř konce 19. a začátku 20. stol.
17222. Poutníci v lese
Dražba ukončena:28.03.2018 19:46:30
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč