středoevropský malíř kolem poloviny 19. stol.

60858. Portrét šlechtice

popis: Olej na plátně, 68x60 cm. Nesignováno. Rámováno.

Pozn.: Malba mírně poškozena. Rentoilováno.

dražba ukončena: 30.06.2021 22:16:29

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 4 500 Kč