středoevropský malíř kolem poloviny 19. stol. - Muž na loďce

Olej na dřevěné desce, 28x39 cm, rám.

středoevropský malíř kolem poloviny 19. stol.
1723. Muž na loďce
Dražba ukončena:27.11.2014 19:45:32
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:2 100 Kč